Prawdziwie wiosenna pogoda dopisała na tegorocznym Pikniku Szkolnym, który odbył się 09.06.2018 r. na terenie naszej szkoły. Rodzinny charakter imprezy przyciągnął wielu uśmiechniętych gości.
Piknik stał się okazją do zaprezentowania występów artystycznych naszych uczniów, którzy zostali wyróżnieni podczas szkolnej imprezy „Młode Talenty”. Taniec, śpiew, gra na instrumentach - niewątpliwie wzbudziły zainteresowanie uczestników pikniku.
Nie zabrakło również akcentów sportowych: odbył się mecz piłki nożnej, można było skorzystać z atrakcji takich jak: ścianka wspinaczkowa, zawody sumo, suchy basen, dmuchana zjeżdżalnia, kule wodne, rozgrywki szachowe, plac zabaw, trampolina.
Dużą popularnością cieszyły się również inne atrakcje: malowanie twarzy, stoisko kosmetyczne, możliwość pomiaru ciśnienia i poziomu cukru oraz konkurs z nagrodami. Wygrane zachęcały do zabawy, a wylosowani szczęśliwcy oprócz gratulacji mogli odebrać ze sceny m.in.: kask rowerowy, sprzęt AGD, zestaw do stylizacji fryzur, hulajnogę, tablet czy rower górski.
Piknikowe menu przyciągało wielbicieli pieczonych kiełbasek i smacznego bigosu. Dla miłośników słodkości nie brakowało „małego co nieco”: placków, ciasteczek, lodów oraz soków owocowych i warzywnych.
Wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w organizację Szkolnego Pikniku Rodzinnego składamy serdeczne podziękowania.
Całkowity dochód z pikniku zostanie przeznaczony na zakup „Magicznego Dywanu” – podłogi interaktywnej.
E.K.
