„Andrzejkowe wróżby znam,
z wosku dziś powróżę wam.
Spójrz tu konik, a tu kwiatek,
a to duży piękny statek…”
27.11.2020 r. mieliśmy okazję wziąć udział w szkoleniu andrzejkowym on – line, pt. „Hokus – pokus, czary –mary”. Prowadząca Panna Ropuszańska wraz z asystentką Sindirellą i Ropuchusem wprowadziła nas w świat czarów, wróżb, magii… Opowiedziała historię swojej kariery, a następnie podała plan szkolenia, tj.: tworzenie imion, tworzenie wróżb, postawa wróżki, czarodzieja oraz warunki zaliczenia. Nie zabrakło muzyki i okazjonalnych tańców. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolenia: Eufemii, Gandalfowi, Magikusławowi, Billy – hey, Kruselli, Zazuli, Hermionelli i Kajonelli, Esmeraldzie, Lunie, Kociemu Oku, Doktorowi Gwieździe oraz Liktusowi, Kaji Wielkiej, Mamonowi, Hermionie, Haremu Poterowi, Louemu, Witolixowi, Herbategilbertowi, Białej Furii. Pamiętajmy, że święta są po to, aby je obchodzić, a „Wróżby bardzo są magiczne, spełnia się marzenia liczne, w listopadzie ciepło bywa, magia czarów dziś ożywa…”
K M-A
