• Rok szkolny 2021/2022

Chłopcy z naszej szkoły zdobyli 1 miejsce w zawodach powiatowych w lidze lekkoatletycznej.
        BRAWO !!!

Tym samym kończymy udziały w zawodach szkolnych w tym bardzo udanym roku szkolnym.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY
        Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii.

kategoria: szkoły podstawowe, klasy 7-8, praca modelarska (upamiętniająca postać gen. bryg. pil. Stanisława Skalskiego)

LAUREAT: Kacper Serafin - opiekun naukowy Dariusz Marszałek

Gratulacje 👏 dla chłopców z naszej szkoły którzy zajęli 2 miejsce🥈 w zawodach rejonowych w koszykówce 🏀 Igrzysk Dzieci. W meczu o awans do finału wojewódzkiego przegrywamy dopiero po dogrywce. 😔

Chłopcy z naszej szkoły Mistrzami🥇🏆 🏀koszykówki ⛹️‍♂️w powiecie bocheńskim Igrzysk Młodzieży.
        W zawodach uczestniczyło 6 drużyn z całego powiatu, uczniowie z naszej szkoły wygrali wszystkie mecze i tym samym awansowali do rozgrywek rejonowych. Brawo 💪👋👏

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "PORTRET KRÓLA"
        MIEJSKI DOM KULTURY W BOCHNI

Miło nam poinformować, że Kacper Buczak z klasy 8c został finalistą etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego 2021/2022.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

III MIEJSCE W POWIATOWYCH ZAWODACH PŁYWACKICH STYLEM MOTYLKOWYM W IGRZYSKACH DZIECI

Gratulacje dla Tomasza Padula💪 💪💪

I MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNYM " Świąteczne życzenia"

Miło Nam poinformować, że Uczeń naszej szkoły Szymon Norek zajął I miejsce
        Organizator:  MDK w Bochni.

Serdecznie gratulujemy !!!   dyplom

II MIEJSCE W ZAWODACH MIEJSKICH DZIEWCZĄT Z KLAS 4-6
        ( AWANS DO ZAWODÓW POWIATOWYCH )

Kolejne dobre wiadomości koszykarskie 😎⛹️‍♀️.

19 EDYCJA  WISNICKIEGO KONKURSU
        NA BOMBKĘ CHOINKOWĄ
        Z MOTYWAMI ARCHITEKTURY MIASTA ORAZ WAŻNYCH ROCZNIC
        Z NIM ZWIĄZANYCH.

Lenka Augustyn (kl.1 b, I miejsce)
        Amelka Nycz (kl. 1a, wyróżnienie)

Organizatorem konkursu jest „Stara Dzwonnica” działająca przy parafii w Nowym Wiśniczu.
        Jury w składzie: ks. proboszcz Krzysztof Wąchała (przewodniczący), kustosz Muzeum Pamiątek po Janie Matejce „Koryznówka” Maria Serafińska- Domańska, historyk Renata Jonak, artysta malarz Ryszard Goliński.

Z całego serca gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

10 EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU
        " MINUTOWA PIOSENKA KLASOWA"

Wyróżnienie specjalne dla: „ klasy 1a ze Szkoły Podstawowej nr 5, im. Jana Matejkiw Bochni za klip i piosenkę pt. Załoga Ahoj za staranność dobrania kostiumów, oprawęi dbałość o szczegóły wizualne klipu (…)”

Serdecznie dziękujemy!!!      dyplom

I MIEJSCE W ZAWODACH  MIEJSKICH, KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW.

( AWANS DO ZAWODÓW POWIATOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY)

GRATULUJEMY AWANSU !!!

II MIEJCE  W ZAWODACH MIEJSKICH, KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW.
        (AWANS DO ZAWODÓW POWIATOWYCH IGRZYSK DZIECI)

GRATULACJE I POWODZENIA !!!

4 MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM IGRZYSK DZIECI
        W KOSZYKÓWCE 3x3 IGRZYSK DZIECI W TARNOWIE.

GRATULACJE !!! Trener: Rafał Sroka

1/2 FINAŁ WOJEWÓDZKI W KOSZYKÓWCE 3x3 IGRZYSK DZIECI.

Paruch Igor, kl. 8b.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!

IGRZYSKA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

IX miejsce  w zawodach wojewódzkich w Nowym Targu.
        Reprezentacja naszej szkoły to uczniowie: Oskar Bochenek, Sergiusz Bohosiewicz, Sebastan Dale,  Filip Mazurkiewicz, Łukasz Poznański, Tymoteusz Przybyłowicz, Wojciech Tobiasz.

GRATULUJEMY !!!

IGRZYSKA W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

2 miejsce w zawodach powiatowych Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt 3x3.

Małgorzata Majewska, Inga Gut, Aleksandra Poznańska, Karolina Legin, Arwena Sobaś.

Stypendia Burmistrza Miasta Bochnia za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne w roku szkolnym 2020/2021.
        Stypendia otrzymało dwoje naszych Uczniów:
        Julia Ponikau –finalistka etapu wojewódzkiego„Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego”;

Franciszek Zięba  –laureat etapu wojewódzkiego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie”