• Dziękujemy!!! To słowo płynie prosto z naszych serc!

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za udział w akcji "Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc".
          Zebrana kwota 3 147,36 zł zasiliła konto zrzutki " Ratujmy życie Kingi i Jej Synka Gabrysia "

Szkolny Wolontariat

Trzymamy mocno kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia oraz zachęcamy do dalszego wsparcia zrzutki ♥️

• Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie!!!

Wstrząśnięci tragedią, która spotkała zaprzyjaźnioną z naszą szkołą Panią Kingą Magdoń - Papciak, zachęcamy do Udziału w akcji " Zamiast kwiatka niosę pomoc''

Prosimy, by zamiast zwyczajowych wyrazów wdzięczności nauczycielom na zakończenie roku szkolnego dokonać wpłaty na założoną przez Bliskich Pani Kingi zrzutkę

Liczymy na Wasze wsparcie i Jednomyślność w działaniu❤️💪❤️

CHARYTATYWNY BIEG W PIŻAMACH

Dnia 13.06.2023 r. we współpracy z Fundacją "Gdy liczy się czas " w naszej szkole odbył się charytatywny Bieg w Piżamach dla dzieci z oddziałów onkologicznych. Dzień Piżamy - to Dzień Zdrowia i Dzień Solidarności z chorymi dziećmi. Serdecznie dziękujęmy, że tak mocno wzięliście sobie do serca wsparcie tej akcji.

Kwota którą udało nam się uzbierać to 1908,70 zł ❤️😍👼😇

POMAGANIE USKRZYDLA!!!!!

Szkolny Wolontariat

• ZBIÓRKA DLA ŻOŁNIERZY Z UKRAINY

• ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA PLUSZAKÓW

• Stowarzyszenie "Rodzina Kolpinga w Bochni' oraz Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Matejki w Bochni organizuje świąteczną zbiórkę dla dzieci z Ukrainy w postaci zabawek, pluszaków nowych i używanych
          ( UŻYWANE MUSZĄ BYĆ W BARDZO DOBRYM STANIE!) oraz słodyczy.

Zbiórka w SP 5 potrwa od 8.12.22-16.12.22

Zabawki oraz słodycze można zostawiać w holu szkolnym.

"NIECH DLA UKRAIŃSKICH DZIECI RÓWNIEŻ ZAŚWIECI ŚWIĄTECZNA GWIAZDKA

>>>>Dziękujemy;)

• "SZKOŁA PEŁNA TALENTÓW"

• Podsumowanie akcji ,,Szkoły pełne talentów"
          Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w akcję Lidla "Szkoły pełne talentów" i wrzucali do naszej skrzynki, rejestrowali lub dostarczali w inny sposób otrzymane za zakupy kupony.

Udało się uzbierać 2419 talenciaków.

Dzięki zebranym talenciakom nasza szkoła wzbogaciła się o:
          - zestaw do geometrii
          - grupowy zestaw plastyczny
          - zestaw tangramów
          - pudełko z instrumentami
          - pakiet planszówek
          - hałasomierz

Z całego serca Dziękujemy za ogromne zaangażowanie ❤️❤️❤️

• URODZINOWA AKCJA RYŚKÓW

• "Dobro. Im więcej go dajesz tym więcej dostajesz”

Serdecznie Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w tą piękną akcję ❤️

>>>>>URODZINOWA AKCJA RYSKÓW

• Ile waży Święty Mikołaj?🎅

• Podsumowanie akcji: Ile waży św. Mikołaj?

Nasz św. Mikołaj waży 13,6 kg.

Uzbieraliśmy:
          32 zł po 1 gr
          30,60 zł po 2 gr
          87 zł po 5 gr
          12 zł po 10 gr
          18 zł po 20 gr
          5 zł po 50 gr
          10 zł po 2 zł
          10 zł po 5 zł.

Zebraliśmy 204,60 gr.

Pieniążki zostały wysłane do Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo w Lublinie. Celem zbiórki jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za udział w akcji!!!

• PODSUMOWANIE KIERMASZU

• "PODZIEL SIĘ ZNICZEM"

• W ramach projektu "Szkoła Przyjazna Seniorom" nasza szkoła organizuje akcję "Podziel się zniczem"

Celem akcji jest odciążenie seniorów od dodatkowych wydatków, gdyż często ich emerytury starczają tylko na zaspokojenie najpotrzebniejszych potrzeb. Poprzez włączenie się w akcję młodzi ludzie uświadamiają sobie, jak niewiele potrzeba, aby pomóc innym osobom. Dostrzegają obok siebie osoby starsze, uczą się empatii i uwrażliwiają na ich potrzeby.

Nagrobne światełka trafią do ludzi, których nie stać na ich kupno. Są seniorzy, którzy opiekują się kilkoma grobami.

W dniach od 10 do 21.10.2022 r. w naszej szkole zbierane będą znicze, oraz wkłady które przekażemy bocheńskim Seniorom będącym pod opieką Stowarzyszenia "Rodzina Kolpinga w Bochni".

Specjalne pudełko na znicze znajduje się w holu szkoły obok plakatu reklamującego akcję.

Zachęcamy do udziału w naszej akcji.

>>>>Dziękujemy:)

• " Tusz do paki"

• "TALENCIAKI"

• Szanowni Państwo!!!

Nasza szkoła włączyła się w akcję sklepu sieci Lidl "Szkoły pełne talentów". Teraz robiąc codzienne zakupy w Lidlu, możesz wspierać szkołę!
          Zasady:

1.Zrób zakupy za min. 50zł w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc
          2.Przy kasie odbierz kupon - TALENCIAKA
          3.Przekaż TALENCIAKA wybranej przez siebie szkole

JAK PRZEKAZAĆ TALENCIAKA WYBRANEJ SZKOLE? DWA SPOSOBY

1.Wrzuć TALENCIAKA do specjalnego pudełka w szkole ( pojemnik umieszczony jestem przy dyżurce)
          2. Zeskanuj kod QR z TALENCIAKA

Za zebranie TALENCIAKÓW szkoła będzie mogła odebrać nagrody w postaci sprzętu sportowego, dydaktycznego czy elektronicznego.

Zachęcamy do udziału w akcji 😊💪

• "Kiermasz z domowej spiżarni!"