Strona główna

      • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
    •  

          

       

       

    • >>> WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIEKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ 2026/2027 !!!

       

      Wypełniony wniosek należy dostarczyć do skretariatu szkoły w godzinach od 7.00 do 15.00 lub bezpośrednio przekazać wychowawcom świetlicy.
      Ostateczny temin złożenia wniosku to 15 marca!
      Ilość miejsc ograniczona!

       

      >>>> OŚWIADCZENIE O STAŁYM SAMODZIELNYM WYCHODZENIU DZIECKA ZE ŚWIETLICY SZKOLNEJ 2026/27

       

      >>>> OŚWIADCZENIE O JEDNORAZOWYM WYJŚCIU DZIECKA ZE ŚWIETLICY SZKOLNEJ 2026/27

       

      >>>> DEKLARACJA STOŁÓWKA 2026/27

       

    • E-legitymacje –  klasy pierwsze!

      Obowiazują nowe legitymacje w formie plastikowych  kart ID-1(potocznie zwanych e-legitymacjami)

      Prosimy o dostarczenie do dnia 21 sierpnia 2026  zdjęć uczniów (podpisane  imieniem i nazwiskiem) do sekretariatu szkoły celem przygotowania w bazie danych do wyrobienia e-legitymacji.

      (zdjęcia jak do dowodu  -wytyczne jak do innych dokumentów państwowych, bazując na informacjach opublikowanych na stronie gov.pl.

    • UWAGA!!!

      Rodzina Uczniów naszej szkoły prowadząca gospodarstwo rolne straciła dorobek wielu lat pracy w wyniku pożaru, który strawił budynek gospodarczy wraz z całym wyposażeniem (spłonął kombajn, bryczki, zapasy zboża oraz inne maszyny niezbędne do codziennej pracy na roli).

      Do tragicznego zdarzenia doszło nad ranem 9 września 2025 r. w Krzeczowie.

      Rodzinę można wesprzeć wpłacając pieniądze na utworzone konto na portalu pomagam.pl

      Z Całego serca zachęcamy całą społeczność szkolną do wsparcia akcji ❤️

      https://pomagam.pl/7thycn

    • "Drodzy Rodzice,

      w naszej placówce odbyły się już pierwsze pokazowe zajęcia szachowe. Zajęcia będą prowadzone regularnie w trakcie roku szkolnego wg grafiku.

      Rekrutacja trwa cały wrzesień – jeśli dziecko nie było jeszcze na pierwszych zajęciach, nadal może dołączyć. Pierwsze zajęcia są niezobowiązujące – można przyjść, zobaczyć i spróbować.

      👉 Grafik zajęć: https://szachownica.org.pl/grafik-zajec/
      👉 Zapisy i cennik: https://szachownica.org.pl/zapisz-sie/

      Informacje pod numerem telefonu: 518 039 016

      Serdecznie zapraszamy!"

       

      Pozdrawiamy

      Szachownica

      518 039 016

    •          

      • ZAGRODA PRZYRODNICZA "BELLA KOZA"
        • ZAGRODA PRZYRODNICZA "BELLA KOZA"

        • 18.06.2026
        • Wycieczka zerówek do Zagrody Przyrodniczej Bella Koza w Buczkowie

          Dzieci spędziły pełen atrakcji dzień w Zagroda Przyrodnicza Bella Koza, gdzie miały okazję z bliska poznać zwierzęta gospodarskie i je karmić . Spotkanie z naturą dostarczyło wielu emocji i ciekawych doświadczeń.

          Podczas warsztatów kulinarnych zerówkowicze samodzielnie przygotowywali podpłomyki, poznając tradycyjne sposoby wypieku i świetnie się przy tym bawiąc. Nie zabrakło również wspólnego grillowania i pieczenia kiełbasek.

        • ZAGRODA PRZYRODNICZA "BELLA KOZA": Czytaj więcej
      • DOM JANA MATEJKI
        • DOM JANA MATEJKI

        • 18.06.2026
        • Dzieci z klas piątych odbyły bardzo ciekawą wycieczkę do Krakowa. Wśród ciekawych atrakcji zwiedziliśmy też Dom Jana Matejki czyli patrona Naszej szkoły oraz zabytki Starego Miasta Krakowa.

        • DOM JANA MATEJKI: Czytaj więcej
      • 9 MIEJSCE W POLSCE DLA NASZYCH KOSZYKAREK!
        • 9 MIEJSCE W POLSCE DLA NASZYCH KOSZYKAREK!

        • 16.06.2026
        • W dniach 12–14 czerwca 2026 r. nasze uczennice brały udział w Finałowym Turnieju ORLEN Orlik Basket Cup, który odbył się w Gdańsku i Sopocie.

          Nasza szkoła, jako zwycięzca turnieju wojewódzkiego , reprezentowała województwo małopolskie w rozgrywkach ogólnopolskich.

          W pierwszym dniu turnieju rozegrano mecze grupowe. Mimo ambitnej postawy nasze zawodniczki uległy drużynom SP 60 Bydgoszcz oraz SP 4 Łomża, które ostatecznie zajęły odpowiednio 1 i 4. miejsce w turnieju. W ostatnim meczu grupowym wygrywamy z PSP 5 Brzeg jednak to nie wystarczyło do awansu do rywalizacji o miejsca 1–8, dlatego przyszło nam walczyć o lokaty 9–16.

        • 9 MIEJSCE W POLSCE DLA NASZYCH KOSZYKAREK!: Czytaj więcej
      • WYPRAWA DO KARPACKIEJ TROI
        • WYPRAWA DO KARPACKIEJ TROI

        • 15.06.2026
        • WYPRAWA DO KARPACKIEJ TROI

          Dnia 9 czerwca b. r. uczniowie klasy 2 a i 3 c wybrali się na wycieczkę, podczas której odwiedzili Trzcinicę oraz Stróże. Głównym celem naszego wyjazdu było przybliżenie uczniom dziedzictwa historycznego i archeologicznego regionu Podkarpacia, poznanie realiów życia w epoce brązu i wczesnego średniowiecza, a także poszerzenie wiedzy z zakresu przyrody i ekologii poprzez zapoznanie się z fascynującym światem pszczół oraz tradycjami polskiego pszczelarstwa. Zbiórka uczestników odbyła się w godzinach porannych. Po sprawdzeniu obecności i przypomnieniu zasad bezpieczeństwa, ruszyliśmy w drogę. Najpierw odbyliśmy podróż w czasie, dlatego naszym pierwszym przystankiem był Skansen Archeologiczny "Karpacka Troja" w Trzcinicy. To wyjątkowe miejsce, łączące tradycyjny skansen z nowoczesnym muzealnictwem, wywarło na uczestnikach wycieczki ogromne wrażenie.

        • WYPRAWA DO KARPACKIEJ TROI: Czytaj więcej
      • DZIEŃ MAMY I TATY
        • DZIEŃ MAMY I TATY

        • 15.06.2026
        • Z okazji Dnia Mamy i Taty dzieci z oddziałów zerowych przygotowały wyjątkowe przedstawienie pt. „Wiosenna łąka dla Mamy i Taty”. Mali artyści z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali swoje umiejętności, dostarczając rodzicom wielu wzruszeń, uśmiechów i niezapomnianych chwil.

          Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom udanego występu oraz dziękujemy za trud, serce i czas włożone w przygotowanie tego pięknego wydarzenia.

        • DZIEŃ MAMY I TATY: Czytaj więcej
      • GRAMY W RĘCZNĄ
        • GRAMY W RĘCZNĄ

        • 15.06.2026
        • 13 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju piłki ręcznej organizowanym w Skawinie w ramach programu „Gramy w Ręczną”. Wydarzenie dostarczyło uczestnikom wielu emocji, nowych doświadczeń oraz okazji do sportowej rywalizacji. Nasi uczniowie z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w rozgrywkach, czerpiąc radość z gry, świetnie się bawiąc i prezentując swoje umiejętności na boisku.

        • GRAMY W RĘCZNĄ: Czytaj więcej
    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • Airly - jakość powietrza
      • szkoła przyjazna seniorom
      • Odnośnik: https://www.facebook.com/Fundacja.Auxilium
      • 6 DH Arkadia
      • Rerum
      • Borek
    • Librus Synergia
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Godziny dzwonków

      Poniedziałek 22.06.2026
      • PEDAGOG SZKOLNY

        mgr Joanna Kłuś

        Poniedziałek 9.00-12.00

        Wtorek 8.00-14.00

        Środa 10.00-15.00

        Czwartek 8.00-12.00

        Piątek 8.00-12.00

                    

        PSYCHOLOG SZKOLNY

        mgr Tomasz Kurek

        Poniedziałek 10.00-15.00

        Wtorek 8.00-13.00

        Środa 8.00-11.00

        Czwartek 10.00-15.00

        Piątek 9.00-13.00

                   

        PEDAGOG SPECJALNY/LOGOPEDA

        mgr Edyta Konieczna

        Poniedziałek 9.35-15.20

        Wtorek 9.35-14.35

        Środa 9.35-14.50

        Czwartek 10.05-14.50

        Piątek 9.05-14.35

    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Mapa