Nawigacja

Osiągnięcia uczniów

Konkurs wiedzy o Bad Salzdetfurth - II etap konkursu

 

I miejsce – Julia Ponikau  kl. IVa  

 

 

„Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT”- Miejski Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III

 

III miejsce - Kamila Węgrzyn z klasy III a

 

 

„JA I KULTURA” – konkurs plastyczny organizowanym przez 13 Drużynę Wędrowniczą działającą przy

1 Środowiskowym Szczepie Drużyn Bocheńskich „Gniazdo”

 

kategoria: klasy 1-3 szkóły podstawowe

 

Wyróżnienie:

Karolina Biernat

Dariusza Zawada

 

 

" OCHRONA ŚRODOWISKA POPRZEZ SEGREGACJĘ ODPADÓW "- konkurs plastyczny

 

II miejsce  -    DARIA  MAZUREK   z kl.VI a

 

 

 

" INSPIRACJE " - konkurs plastyczny

 

kategoria klas od I - III

 

I miejsce  - NATALIA KLASIŃSKA z kl. II b

 

wyróżnienie - FRANCISZEK PRZYBYŁO z kl. I b

wyróżnienie - EMIL GAJEWSKI z kl. II a

 

kategoria klas od IV - VI

 

I miejsce - DOMINIK NOREK z kl. IV a

 

VIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Broumovska Klavesa  -Czechy

Anna Michniak  klasa IVC

- 3 miejsce od Jury Studenckiego

- wyróżnienie od Jury Głównego

 

Tegoroczni zwycięzcy Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Jesteśmy Polką i Polakiem” 

/ 10 kwietnia 2018r. :

W kategorii oddziałów przedszkolnych:

miejsce I – Karolina Legin gr. 0b

miejsce II – Wiktor Pabian gr. 0b

miejsce III – Antonina Lech gr 0a

 

W kategorii klas pierwszych:

miejsce I – Oliwia Musiał kl. Ib

miejsce II – Soraya Nair kl. Ib

miejsce III – Karolina Bajda kl. Ia

wyróżnienie – Patryk Mikulski kl. Ia

 

W kategorii klas drugich:

miejsce I – Gloria Zajt kl. IIb

miejsce II – Zuzanna Cabaj kl. IIa

miejsce III – Natalia Klasińska kl. IIb

wyróżnienie – Wojciech Tobiasz kl. IIa

 

W kategorii klas trzecich:

miejsce I – Sergiusz Bohosiewicz kl. IIIc

miejsce II – Wiktoria Raczyńska kl. IIIc

miejsce III – Hanna Gruca kl. IIIa

wyróżnienie – Arkadiusz Zawada kl. IIIa

 

Wyniki Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Jesteśmy Polką i Polakiem” 

/ 11 kwietnia 2018r.  :

W kategorii klas drugich:

Gloria Zajt z klasy IIb  - miejsce pierwsze

W kategorii klas trzecich:

Sergiusz Bohosiewicz z kl. IIIc – miejsce trzecie

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – etap miejski

Kategoria: klasy IV-VI

Aneta Wójcik- I miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – etap szkolny

 klasy IV –VI 

- Amelia Kubać  I miejsce, 

- Gabriela Krzyszkowska  II miejsce,

- Aneta Wójcik  III miejsce.

klasy VII

-  Oliwier Kłósek - I miejsce,

- Kamil Klasa - II miejsce, 

- Bartosz Zięba - III miejsce

 

Konkurs plastyczny pt. "Nowy pomnik Króla"

 

II miejsce - Kacper Serafin kl. IV B

III miejsce - Laura Zych kl. V A

 

IX Międzynarodowy Konkurs „ Młody Wirtuoz” w ramach XIII Międzynarodowego Forum Pianistycznego  „ Bieszczady bez granic” – Sanok 2018

Laureat – Anna Michniak kl. IVC

 

Świąteczny Turniej Mini Koszykówki Dziewcząt – Bochnia 2017

Najlepsza Zawodniczka  turnieju – Antonina Więcek kl. IVC

 

"EKO - CHOINKA" miejski konkurs plastyczny

 

I miejsce JAKUB GADZINA z kl. IV c, w kategorii klas IV - VI

III miejsce HUBERT PIEC z kl. II a, w kategorii klas O - III

 

Dookoła Świata- JAPONIA

 

WYNIKI II ETAPU KONKURSU WIEDZY O JAPONII – część teoretyczna

I miejsce: Jan Hołda kl. IVa

Szymon Mazurkiewicz kl. IVa

II miejsce: Adrianna Mucha kl. VIa

III miejsce: Weronika Kachniarz kl. VIa

Jacek Cefal kl. VIIa

WYNIKI  KONKURSU WIEDZY O JAPONII- część plastyczna

I miejsce: Kamila Węgrzyn kl. IIIa

II miejsce: Zuzanna Waśniowska kl. IIa

III miejsce: Aleksander Piec kl. IIIb

Wyróżnienia: Faustyna Trojan kl. IIIc

Dominik Norek kl. IVa

 

BOCHEŃSKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK „ KOLĘDA Z WYSOKOŚCI ”                 

W kategorii klasy IV – VI – Kinga Słoniowska  - I miejsce                                                                                                    Piotr Paluch  – II miejsce

W kategorii klasy VII – klasy gimnazjalne – Emilia Filipek  – I miejsce

 

 

Gminny Konkurs Plastyczny MDK Bochnia – „Światło i mrok”

 

Wyróżnienia:

Aleksandra Chodur kl. VII a

Laura Zych kl. V a

Anna Florczyk kl. VII b

 

Kuratoryjny Konkurs Biblijny-  „ Z Dobrą Nowiną przez życie”

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:

Szymon Zięba VIIA

Jan Kalinowski VIB

Patryk Ryszka VIA

Aleksandra Babicz VB

Paulina Rzepecka VB

Tomasz Płaczek VA

Małgorzata Adamczyk VB

Franciszek Zięba VB

Kamil Klasa VIIA

 

Powiatowy Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „ Pierścień św. Kingi”

Kategoria klasy:  I – III

1 miejsce – Gloria Zajt – kl. IIB

 

Kategoria: klasy IV – VII

1 miejsce-  Kinga Słoniowska - kl. IVA

 

Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „ Pierścień św. Kingi” – etap szkolny

Kategoria: klasy I – III

1 miejsce – Gloria Zajt – kl. IIB

2 miejsce – Gabriel Węgrzyn – Wiśniewski -  kl. IIA

3 miejsce – Sergiusz Bohosiewicz – kl. IIIC

 

Kategoria: klasy IV – VII

1 miejsce – Małgorzata Adamczyk  - kl. VB, Kinga Słoniowska - kl. IVA

3 miejsce – Julia Ponikau – kl. IVA

Uczniowie ci będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach powiatowych, które odbędą się   22 listopada 2017r. w PSP 7 w Bochni.

 

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 Jana Matejki w Bochni
    ul. Kazimierza Wielkiego 71
    32-700 Bochnia
  • (+14) 61-223-91

Galeria zdjęć