Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 Ślubowanie kl. I Noc Naukowców Dzień kropki . Dzień Przedszkolaka Święto Komisji Edukacji Narodowej Ognisko 2 a Ognisko 2 b Ognisko 1 b Ognisko 4 a Ognisko 0 b i 1 a

Z ŻYCIA SZKOŁY

Święto Komisji Edukacji Narodowej

Piątek 13 października!

Dla przesądnych dzień, w którym strach wyruszać z domu.

Dla naszych uczniów jednak był to dzień radosny i uroczysty.

Tego bowiem dnia obchodziliśmy Święto Komisji Narodowej. Tradycyjnie już genezę tego święta przedstawił na uroczystym apelu dyrektor szkoły, Jerzy Sumara.

Następnie ciepłe słowa wraz z serdecznymi życzeniami złożył na ręce nauczycieli Przewodniczący Rady Rodziców, pan Jan Zięba.

Święto Komisji Edukacji Narodowej było też pretekstem do wręczenia nagród dyrektora pracownikom naszej szkoły: Kindze Kleszcz, Karolinie Mendel-Augustyn, Alicji Śliwie, Beacie Szewczyk, Alicji Wojtowicz, ks.Pawłowi Skrabie, Bogumile Stec, oraz Krystynie Krzywdzie.

Po części oficjalnej rozpoczęła się cześć artystyczna w wykonaniu uczniów klas siódmych przygotowywanych przez Panią Marzenę Grodkowską–Wełnę, chóru szkolnego prowadzonego przez Pana Ryszarda Palczewskiego i dodatkowej atrakcji- występu

„Piątkowych gagatków” – uczniów klasy III C przygotowywanych do występów przez wychowawcę Karolinę Mendel-Augustyn.

Takie dni jak ten przynoszą rokrocznie wiele radości, ciepła i dodają energii do dalszej pracy z dziećmi i młodzieżą.

Maria Tomzik