Nawigacja

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 Ślubowanie kl. I Noc Naukowców Dzień kropki . Dzień Przedszkolaka Święto Komisji Edukacji Narodowej Ognisko 2 a Ognisko 2 b Ognisko 1 b Ognisko 4 a Ognisko 0 b i 1 a

Z ŻYCIA SZKOŁY

Noc Naukowców

Dnia 29 września wybraliśmy się do Krakowa na tak zwaną „Noc Naukowców”.

Nasza przygoda rozpoczęła się o godz. 16:30. Wspólnie wyjechaliśmy autobusem z parkingu szkoły. Podczas jazdy tak świetnie się bawiliśmy, że nawet nie zauważyliśmy, kiedy dotarliśmy do celu podróży. Wysiedliśmy i udaliśmy się do kina Kijów, gdzie zobaczyliśmy mnóstwo fantastycznych rzeczy. Po fascynującym pokazie panie rozdały nam różne gadżety: spinery, koszulki, woreczki itp. Byliśmy bardzo zadowoleni.

Następnie poszliśmy do Akademii sztuk Pięknych, gdzie pokazano nam, jak uczą się tutejsi studenci. Potem zwiedziliśmy Uniwersytet Rolniczy, na którym robiliśmy ciekawe doświadczenia. Niestety czas zleciał szybko i musieliśmy wracać.

Myślimy, że ta wycieczkę zaliczamy do udanych. Najważniejsze było to, że dobrze się bawiliśmy i byliśmy po prostu sobą. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz pojedziemy w taką podróż, pełna śmiechu, zabawy i niespodzianek. Oby następna była podobna.

(Ola Łącka, Ania Ptak, Ola Apryjas)

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 Jana Matejki w Bochni
    ul. Kazimierza Wielkiego 71
    32-700 Bochnia
  • (+14) 61-223-91
    e-mail: bochnia@ps5.pl

Galeria zdjęć