Grono pedagogiczne 2023/2024
Dyrekcja Szkoły
Dyrektor: mgr Jerzy Sumara
Wicedyrektor: mgr Ewa Gardziel
Wychowawcy klas
Lp
Oddział
Nazwisko i imię
Nr klasy
1
0a
mgr Kokoszka Dominika
33
2 0b mgr Sroga Joanna/mgr Chamielec Mariola 32 3
1a
mgr Widełka Małgorzata
39
4
1b
mgr Gołdas Marta
34
5
1c
mgr Nosek Joanna
35
6
2a
mgr Górna-Setlak Bożena
40
7
2b
mgr Michałek Marta
37
8
3a
mgr Mendel-Augustyn Karolina
38
9
3b
mgr Golińska Alicja
41
10
4a
mgr Stus-Jarosz Małgorzata
12
11
4b
mgr Grotkowska-Wełna Marzena
14
12
5a
mgr Zuzia-Bryk Marta
48
13 5b mgr Przybyło Magdalena 51 14
6a
mgr Pacuła Krystyna
15
15
6b
mgr Bronowska Elżbieta 49
16
6c
mgr Chrzan Jadwiga
50
17
7a
mgr Goliński Michał
36
18
7b
mgr Salamon Ewa
13
19
8a
mgr Bienias-Wojtowicz Alicja
52
20
8b
mgr Marszałek Dariusz
16
Nauczyciele
Wychowanie przedszkolne:
mgr Joanna Sroga mgr/ Chamielec Mariola
mgr Dominika Kokoszka
Edukacja wczesnoszkolna:
mgr Alicja Golińska
mgr Karolina Mendel–Augustyn
mgr Małgorzata Widełka
mgr Marta Gołdas
mgr Bożena Górna–Setlak
mgr Marta Michałek
mgr Joanna Nosek
Edukacja informatyczna/ zajęcia komputerowe/ informatyka:
mgr Ewa Gardziel
mgr Ryszard Palczewski
Język polski:
mgr Magdalena Przybyło
mgr Alicja Bienias–Wojtowicz
mgr Marzena Grotkowska–Wełna
Matematyka:
mgr Jadwiga Chrzan
mgr Elżbieta Słoniowska/ Aneta Sajdak
mgr Małgorzata Stus-Jarosz
Język angielski:
mgr Elżbieta Bronowska
mgr Beata Szewczyk
mgr Daniel Korbel
mgr Krystyna Pacuła
Język niemiecki:
mgr Ewa Szymańska
Historia:
mgr Dariusz Marszałek
Przyroda:
mgr Marta Zuzia-Bryk
Biologia:
mgr Marta Zuzia-Bryk
Chemia:
mgr Bogusława Pogon
Geografia:
mgr Krystyna Pacuła
Fizyka:
mgr Dariusz Łacny
WF:
mgr Ewa Salamon
mgr Michał Goliński
mgr Rafał Sroka
mgr Bogumiła Sroka-Barbach
Plastyka:
mgr Agata Kufta-Pletty
Muzyka:
mgr Ryszard Palczewski
Zajęcie techniczne/ technika:
mgr Bogumiła Sroka-Barbach
Wychowanie do życia w rodzinie:
mgr Marta Zuzia-Bryk
Wiedza o społeczeństwie:
mgr Joanna Nosek
Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Rafał Marzec
Doradztwo zawodowe:
mgr Joanna Kłuś
Religia:
ks. Adrian Heretyk
ks. Dariusz Król
Wychwawcy świetlicy:
mgr Agata Kufta–Pletty
mgr Anna Staniszewska
mgr Kinga Kleszcz
mgr Magdalena Ochel
mgr Bogumiła Sroka-Barbach
mgr Magdalena Brust
mgr Aneta Sajdak
Nauczyciel bibliotekarz:
mgr Maria Tomzik
Pedagog:
mgr Joanna Kłuś
Psycholog:
mgr Anna Policht-Książek
Logopeda/Surdopedagog:
mgr Edyta Konieczna
Terapia pedagogiczna:
mgr Marta Michałek