• Ognisko 2 b

• We wtorek 10 października 2017 r. w ramach spotkania integracyjnego uczniowie klasy II b wraz z wychowawcą              P. Bernadettą Nowak zorganizowali ognisko klasowe w Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek. Po długo wyczekiwanym przyjeździe uczniowie udali się na plac zabaw. Drugoklasiści wykazali się sprawnością sportową podczas różnych zabaw. Największą atrakcją okazały się podziemne tunele oraz tyrolka, do której ustawiła się naprawdę dłuuuuga kolejka. Po wyczerpujących zabawach nastąpił czas na ognisko.

Okazało się, że upieczenie kiełbaski wiąże się z nie lada wyczynem. Niektórym brakowało cierpliwości, czego efektem była kiełbaska w ognisku a nie na patyku. Po nabraniu sił wszyscy zdecydowali się na grę w piłkę nożną. Następnie cała klasa udała się do mini zoo. Każdy chciał nakarmić lamy, owieczkę czy też barana. Radości było co niemiara. Po dokarmieniu zwierząt, natchnieni muzyką uczniowie pospieszyli do olbrzymiego namiotu, w którym cała klasa śpiewała swoje ulubione piosenki. Czas minął bardzo szybko i wesoło. To był naprawdę udany wyjazd.

Bernadetta Nowak