Wtorek 25.06.2019

Śr: 08.00 - 11.00

Pt: 12.00 - 15.00

Nabór na rok szkolny 2019/2020

do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych

w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. Jana Matejki w Bochni

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

W terminie od 21 lutego do 1 marca 2019r. rodzice dzieci obecnie uczęszczających do danego oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej składają na kolejny rok szkolny deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego (dzieci te nie podlegają postępowaniu rekrutacyjnemu).
Po 1 marca dziecko, którego rodzic nie złożył wymaganej dokumentacji będzie objęte pełną procedura rekrutacyjną.

DRUK_DEKLARACJI.pdf

W terminie od 4 marca do 22 marca 2019r. do godz. 15.00 rodzice, którzy po raz pierwszy chcą zapisać dziecko do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej składają wnioski o przyjęcie dziecka:

WNIOSEK_O_PRZYJECIE_DO_ODDZIALU_PRZEDSZKOLNEGO.pdf

Oswiadczenia__zalaczniki_do_wniosku_o_przyjecie_do_oddzialu_przedszkolnego.pdf

POTWIERDZENIE_WOLI_PRZYJECIA_DO_ODDZIALU_PRZEDSZKOLNEGO.pdf

KLASY PIERWSZE

Terminy przyjmowania zgłoszeń kandydatów do klasy pierwszej, zamieszkałych w obwodzie szkoły zostaną podane w terminie późniejszym ( po ustaleniu przez Radę Miasta Bochnia nowego obwodu szkoły).

Granice obwodu Szkoły Podstawowej nr 5: obwod_SP5.pdf

Przyjmowanie wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły odbędzie się w terminie od 4 marca do 22 marca 2019r. do godz. 15.00

Wnioski wydawane będą przez pracownika sekretariatu lub będą dostępne na stronie internetowej szkoły:

KARTA_ZGLOSZENIA_DZIECKA_DO_KLASY_PIERWSZEJ_dzieci_zamieszkale_w_obwodzie_szkoly.pdf

WNIOSEK_O_PRZYJECIE_DZIECKA_DO_KLASY_PIERWSZEJ_dzieci_zamieszkale_poza_obwodem.pdf

POTWIERDZENIE_WOLI_PODJECIA_NAUKI_W_KLASIE_PIERWSZEJ.pdf

REKRUTACJA  DO  ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

ORAZ KLAS PIERWSZYCH NA  ROK  SZKOLNY  2019/2020

Informacje dotyczące kryteriów i zasad rekrutacji oraz terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020 zostały zamieszczone poniżej:

1) Zarządzenie w sprawie ustalenia terminów postępowania rekrutacyjnego do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych zarzadzenie_-_terminy2019.pdf

2) Uchwała w sprawie określenia kryteriów naboru do ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

kryteria_oddzial_przedszkolny.pdf

3) Uchwała w sprawie określenia kryteriów naboru do KLAS PIERWSZYCH

kryteria_klasy_pierwsze.pdf

REKRUTACJA  DO  SZKÓŁ  PONADPODSTAWOWYCH

I  PONADGIMNAZJALNYCH  NA  ROK  SZKOLNY  2019/2020

czytaj_wiecej.pdf

Prosimy zainteresowanych uczniów i ich rodziców o zapoznanie się z zawartością strony www.men.gov.pl/rekrutacja.

Zostały tam zamieszczone najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące rekrutacji, terminy egzaminów po szkole podstawowej oraz gimnazjum, a także sposób punktowania ocen na świadectwie oraz wyników egzaminów. Strona będzie aktualizowana i uzupełniana o nowe treści.

Pozostałe  ogłoszenia  w  zakładce  KOMUNIKATY

Aktualne wydarzenia